Początek studenckiej przygody z „Adapciakiem 2015”

Integracyjny obóz wakacyjny „Adapciak”, dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej, w tym roku odbędzie się od 1 do 6 września.

Samorząd Studencki PK, który jest organizatorem „Adapciaka”, zaprasza najpierw do Krakowa, a następnie na weekend do Andrzejówki, niewielkiej miejscowości nad Popradem, przy granicy ze Słowacją i niedaleko Muszyny.

W Krakowie organizatorzy zapowiadają m.in. spotkanie z władzami uczelni, zwiedzanie miasta i kampusów Politechniki, warsztaty tematyczne i prezentacje organizacji studenckich. Wyjazd do Andrzejówki będzie miał charakter rekreacyjno-sportowy.

„Przygotowane szkolenia uzbroją Was w niezbędną wiedzę na temat studiów i uczelni” - zachęcają starsi koledzy studentów I roku i zapraszają po szczegółowe informacje i do elektronicznego zapisu na „Adapciak 2015” na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl

Bieżące wiadomości również na profilu facebookowym: www.facebook.com/adapciakpk