Politechnika na wrześniowych salonach maturzystów

We wrześniu zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Krakowskiej w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Salon Maturzystów 2015. Będziemy w Krakowie, Lublinie, Rzeszowie, Kielcach i Katowicach (terminy w tabeli poniżej):

miejsce nazwa i adres termin

Auditorium Maximum

Uniwersytet Śląski
ul. Bankowa 11

24 września

Prezentacje ofert uczelni z regionu i z całej Polski sprawiają, że corocznie Salon odwiedzają tysiące maturzystów. Maturzyści będą mieli okazję do rozmowy z przedstawicielami uczelni i studentami, wezmą udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych na temat matury 2016.

W większości miast porad maturzystom udzielać będą również psychologowie, doradcy edukacyjno-zawodowi oraz eksperci rynku pracy. Swoją ofertę zaprezentują również wydawnictwa edukacyjne, organizatorzy kursów, szkoły językowe, instytucje certyfikujące oraz firmy przygotowujące do matury.

Salon Maturzystów 2015 organizują Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” wspólnie z Okręgowymi Komisjami Egzaminacyjnymi i uczelniami.

Więcej informacji na www.salonmaturzystow.pl