Zmień wielkość tekstu:

top03top04

„Prosta droga do Kariery” to tytuł nowego filmu promującego Politechnikę Krakowską i to właśnie Ty możesz zostać jego autorem! Ogłaszamy konkurs na najciekawszy spot popularyzujący nauki techniczne i zawierający odpowiedź na pytanie – dlaczego warto wybrać studia na Politechnice Krakowskiej.

Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, studentem lub doktorantem – czekamy na Twoje zgłoszenie. Nie musisz się zgłaszać sam – w konkursie mogą też brać udział zespoły składające się z maksymalnie pięciu osób. Technika wykonania filmu jest dowolna – liczy się Twoja  kreatywność.

Pamiętaj tylko o kilku sprawach:

• długość filmu nie powinna przekraczać 3 minut,
    • film musi być dobrej jakości,
    • kultura to podstawa – film nie może zawierać wulgaryzmów, ani nikogo obrażać.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw nasze jury oceni wszystkie prace, sprawdzając ich zgodność z regulaminem konkursu. Z nadesłanych filmów wybierze najlepsze, najbardziej oryginalne prace. W drugim etapie filmy zostaną umieszczone na uczelnianym profilu na Facebooku i poddane głosowaniu Internautów. Wygrają trzy filmy, które uzyskają największą liczbę „polubień”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne:

• I miejsce – 2500 zł
    • II miejsce – 2000 zł
    • III miejsce – 1500 zł

Na Twój film czekamy do 11 stycznia 2016 r.*

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 9 lutego 2016 r.

Pamiętaj – zanim rozpoczniesz realizację filmu, zapoznaj się z Regulaminem!

W przypadku osób niepełnoletnich, do filmów należy dołączyć zgodę na udział w Konkursie
podpisaną przez rodziców lub opiekunów prawnych dostępną do pobrania tutaj.

*w związku z przerwą świąteczną od 24 grudnia do 3 stycznia Dział Promocji Politechniki Krakowskiej będzie nieczynny.