Pierwsza liga koszykówki i piękny cel

Studenci Politechniki Krakowskiej, organizatorzy charytatywnej akcji „Studenci dzieciom - Mikołajki 2015” zapraszają dzisiaj, 21 listopada o godz. 17.00 na mecz pierwszoligowych drużyn kobiet w koszykówce.

Na parkiecie hali w Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17 w Krakowie spotkają się drużyny AZS Politechnika Korona Kraków i MUKS Poznań, w ramach rozgrywek 8 kolejki 1LK.

Podczas meczu wolontariusze akcji „Studenci dzieciom - Mikołajki 2015” przeprowadzą zbiórkę na szczytny cel, jakim jest zakup sprzętu rehabilitacyjno-sportowego i na prezenty dla dzieci z siedmiu ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Studenci PK zapraszają zarówno do kibicowania, jak i do wsparcia swojej charytatywnej akcji. Więcej o akcji: www.mikolajki.pk.edu.pl