Premiera aplikacji mobilnej PK

Dzisiaj w Internecie premiera aplikacji mobilnej Politechniki Krakowskiej. Jest to nowoczesne, interaktywne narzędzie, które z pewnością przyda się zarówno studentom i pracownikom uczelni, jak i kandydatom na studia oraz wszystkim studiującym w Krakowie.

Politechnika Krakowska w aplikacji mobilnej to informacje na temat uczelni, studiów, rekrutacji i życia studenckiego. To świetny przewodnik po PK, a także (dzięki funkcji wytyczania trasy) po całym Krakowie.

Jest to nowa forma kontaktu uczelni ze studentami, która zapewnia szybszy i wygodniejszy dostęp do wielu informacji praktycznych, do zawartości stron internetowych uczelni - z poziomu smartfonów czy tabletów. Dodatkowo program umożliwia np. przeglądanie katalogu uczelnianej biblioteki i rezerwację wybranych publikacji.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla systemu operacyjnego Android w wersji 4.1 i nowszej. W celu pobrania aplikacji, należy wejść w swoim telefonie (połączonym z internetem) na stronę sklepu Google Play, w wyszukiwarkę sklepu wpisać „Politechnika Krakowska”, znaleźć ikonkę aplikacji PK i uruchomić instalację na urządzeniu mobilnym.