PROMOCJA DOKTORÓW I DOKTORÓW HABILITOWANYCH, 4 grudnia 2015 r.

Na zdjęciu, uczestnicy promocji doktorów i doktorów habilitowanych, 4 grudnia br. / fot. Jan Zych.

HABILITACJE:

Wydział Architektury

1. Dr hab. inż. arch. Mirosław Bogdan
Osiągnięcie naukowe: „Architektura gotycka jako źródło inspiracji w kształtowaniu współczesnych budowli sakralnych”
2. Dr hab. inż. arch. Krzysztof Bojanowski
Osiągnięcie naukowe: „Strategia dla Krakowa - koncepcja rozwoju przestrzeni publicznych. Monolog o polskiej urbanistyce”

Wydział Inżynierii Lądowej

1. Dr hab. inż. Lucyna Domagała
Osiągnięcie naukowe: „Konstrukcyjne lekkie betony kruszywowe”

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej

1. Dr hab. inż. Izabela Czekaj
Osiągnięcie naukowe: „Teoretyczne modelowanie roli nośnika w procesach chemicznych zachodzących na katalizatorach przemysłowych”