Kalendarium najbliższych targów edukacyjnych

Znamy już miejsca i terminy, pierwszych w tym roku, targów edukacyjnych, na których swoją ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2016/2017 zaprezentuje Politechnika Krakowska.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji, Działu Spraw Studenckich oraz studenci uczelni. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach.

Kolejne terminy będziemy podawać na bieżąco, tymczasem zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na najbliższych targach edukacyjnych w Oświęcimiu, Jaśle i Rzeszowie:

- XI Powiatowe Targi Akademickie w „Konarze” - „Absolwent 2016”, Oświęcim (Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego, ul. Konarskiego 24), 15 stycznia 2016 r.

- Podkarpackie Spotkania Edukacyjne, Jasło (II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, ul. Floriańska 24), 26 stycznia 2016 r.

- XI Podkarpackie Targi Edukacyjne, Rzeszów (Hala „Podpromie”, ul. Podpromie 10), 2-3 lutego 2016 r.

- Sądeckie Targi Uczelni Wyższych, Nowy Sącz (MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34), 2 marca 2016 r.

- XVIII Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2016”, Katowice („Spodek”), 8-10 marca 2016 r.

- XII Targi „Edukacja 2016”, Lublin (Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11), 17-18 marca 2016 r.

Zapraszamy również do odwiedzenia, przygotowanej specjalnie dla naszych przyszłych studentów, strony internetowej: maturzysta.pk.edu.pl