Prof. Kazimierz Flaga doktorem honoris causa Politechniki Świętokrzyskiej - transmisja online

W środę, 24 marca o godz. 12.00 w Auli Głównej Politechniki Świętokrzyskiej, prof. Kazimierz Flaga (na zdjęciu) dołączy do grona wybitnych naukowców, którym władze świętokrzyskiej uczelni nadały tytuł doktora honoris causa.

Uroczystość będzie transmitowana online na stronie Politechniki Świętokrzyskiej. Poniżej bezpośredni link do transmisji:

Program uroczystości:

1. Otwarcie uroczystego posiedzenia Senatu.
2. Wystąpienie prof. dr. hab. inż. Stanisława Adamczaka, rektora Politechniki Świętokrzyskiej.
3. Laudacja promotora dr hab. inż. Zdzisławy Owsiak, prof. PŚk.
4. Nadanie tytułu doktora honoris causa PŚk prof. dr. hab. inż. Kazimierzowi Fladze.
5. Wystąpienie dr. h.c. Politechniki Świętokrzyskiej prof. dr. hab. inż. Kazimierza Flagi.
6. Nadanie imienia audytorium w budynku Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn im. Profesora Zbigniewa Engela oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej.
7. Zakończenie uroczystego posiedzenia Senatu.