Tarnowskie projekty studentów Wydziału Architektury

Prace studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej zobaczymy podczas wystawy projektów dyplomowych, która rozpocznie się wernisażem w środę 16 marca o godzinie 18.00 w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury. Podczas otwarcia poznamy laureatów tej edycji konkursu.

Ekspozycja podsumowuje pierwszy rok współpracy miasta Tarnowa i Zakładu Architektury Użyteczności Publicznej PK kierowanego przez prof. Piotra Gajewskiego.

W tym roku studenci pokażą swoje propozycje projektów biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie przy al. Matki Boskiej Fatimskiej, muzeum szkła przy ul. Ujejskiego oraz budynku usługowo-biurowego przy ul. Brodzińskiego. Laureaci najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe.

Wystawę zorganizowali Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Kultury.

Ekspozycję będzie można oglądać od 17 marca do 8 kwietnia 2016 r. Galeria TCK (Rynek 5) czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 oraz w soboty w godz. 10.00-17.00.