Warsztaty CaseWeek 2016 na Politechnice Krakowskiej

W ramach 7. edycji CaseWeek - Industry meets Academics, na Politechnice Krakowskiej od 11 do 26 kwietnia br. odbędą się warsztaty organizowane przez czołowe firmy na polskim rynku. Szkolenia poprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży technicznej.

Warsztaty są przygotowywane w formule studium przypadku (case study). Ten sposób pozwala na zweryfikowanie, przez praktyków z branży, wymyślonych przez studentów rozwiązań. Obok zdobytego doświadczenia, studenci będą mieli okazję poznać potencjalnych pracodawców, a najlepsi mogą liczyć na staże i praktyki.

W warsztatach może wziąć udział każdy student i absolwent zainteresowany tematyką danego szkolenia. Selekcja uczestników odbywa się na podstawie wytycznych firmy organizującej dane szkolenie.

Szczegóły, regulamin i rejestracja na stronie internetowej projektu caseweek.pl

CaseWeek jest największym cyklem bezpłatnych warsztatów inżynierskich w Polsce. Od 5 lat projekt realizuje stowarzyszenie IAESTE.

Politechnika Krakowska sprawuje patronat honorowy na CaseWeek 2016.

Zobacz: Lista warsztatów CaseWeek na Politechnice Krakowskiej.