Młodzi transportowcy spotkają się na III „Kokonacie”

Zakład Systemów Komunikacyjnych Politechniki Krakowskiej oraz działające przy nim Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych organizują trzecią edycję Krakowskiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Transportu „Kokonat”.

Konferencja integruje studentów i doktorantów kierunków związanych z transportem z całej Polski. „Kokonat” jest miejscem, gdzie młodzi transportowcy mają szansę się zaprezentować, nawiązać kontakty, zbudować grupy projektowe i badawcze, znaleźć inspiracje do dalszych prac.

Na poprzednich edycjach konferencji adepci transportu reprezentowali uczelnie z Gdańska, Poznania, Warszawy, Kielc, Katowic, Bydgoszczy, Wrocławia i Krakowa.

W zeszłym roku podczas konferencji zaprezentowało się dwudziestu dwóch prelegentów. Oprócz tego corocznie na uczestników konferencji czekają wystąpienia zaproszonych gości.

Nad jakością naukową prac czuwa doświadczony komitet naukowy, a od strony organizacyjnej konferencji - Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych.

Patronat honorowy objęli: minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk, wojewoda małopolski Józef Klich, marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i rektor Politechniki Krakowskiej prof. Kazimierz Furtak.

Partnerami konferencji są: Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie.

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie głównym Politechniki Krakowskiej.

Szczegółowe informacje o konferencji: www.knsk.org/konferencja-knsk/kokonat-2016