11. Międzynarodowy Kongres CTV „Back to the sense of the city”

Instytut Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Centre de Política de Sòl i Valoracions Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona, Universitat Politecnica de Catalunya organizują w Krakowie 11. Międzynarodowy Kongresie z cyklu CTV (Ciudad y Territorio Virtual / Virtual Cities and Territories), w dniach 6-8 lipca br.

Temat tegorocznego interdyscyplinarnego kongresu CTV to: „Back to the sense of the city”.

Do dyskusji zaproszeni zostali architekci, urbaniści, planiści, ekonomiści przestrzeni, inżynierowie transportu, geografowie, socjolodzy, psycholodzy, antropolodzy, kulturoznawcy, animatorzy kultury, historycy, filozofowie i ekonomiści.

Kongresy CTV organizowane są cyklicznie w miastach Europy i Ameryki Łacińskiej i spotykają się z szerokim, globalnym oddźwiękiem. Pierwszy odbył się w 2004 roku w Barcelonie.

Szczegółowe informacje na stronie: ctv2016.pk.edu.pl