Best Presentation Award dla mgr Gabrieli Zemełki

Doktorantka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej Gabriela Zemełka otrzymała nagrodę Best Presentation Award na 16. Międzynarodowej Konferencji Nauk o Ziemi (International Multidisciplinary Scientific Geoconference on Earth and Geosciences SGEM 2016) w Albena, w Bułgarii.

Na 16th International Multidisciplinary Scientific Geoconference on Earth and Geosciences SGEM 2016 zaprezentowano 1 043 projektów badawczych z 27 dziedzin naukowych.

Laureatka Best Presentation Award zaprezentowała wyniki pracy naukowej, prowadzonej wraz z dr hab inż. Ewą Szalińską (Wydział Inżynierii Środowiska PK), pt. „Suspended matter as water contaminant”. Artykuł będzie dostępny w materiałach konferencyjnych oraz zostanie zaindeksowany w bazie Web of Science.

Konferencja odbyła się w dniach 28 czerwca - 7 lipca 2016 r.

Konferencje SGEM są dobrze znane i uznane za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w międzynarodowym świecie naukowym. Gromadzi naukowców, nauczycieli i praktyków reprezentujących instytucje badawcze i edukacyjne, firmy, instytucje rządowe i organizacje doradcze z całego świata, którzy obok wymiany poglądów, określają priorytety badawcze m.in. w dziedzinach geologii czy gospodarki wodnej.