Politechnika na salonach maturzystów - wrzesień 2016

Dla tych, którzy myślą o studiach na Politechnice Krakowskiej i chcą poznać lepiej uczelnię, a zwłaszcza jej ofertę dydaktyczną, nasi przedstawiciele będą do dyspozycji we wrześniu w Kielcach, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie i Krakowie, a w listopadzie dodatkowo w Tarnowie.

Politechnika Krakowska bierze udział w spotkaniach z młodzieżą w ramach targów edukacyjnych w miastach Polski południowej i wschodniej, przygotowywanych przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, pod nazwą „Salon Maturzystów Perspektywy 2016”.

Pracownicy Działu Promocji i Działu Spraw Studenckich oraz studenci PK zaprezentują m.in. ofertę edukacyjną oraz aktualne warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2017/2018.

Dodatkowo nauczyciele, maturzyści i zainteresowani studiami na Politechnice otrzymają informatory oraz materiały, w których zawarte są szczegółowe informacje o wszystkich wydziałach, kierunkach i specjalnościach.

Oto lista wrześniowych salonów maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej:

1. Kielecki Salon Maturzystów (Politechnika Świętokrzyska - Rektorat i Biblioteka Główna), Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 13 września, godziny otwarcia: 9.00-15.00.

2. Śląski Salon Maturzystów (Uniwersytet Śląski - Wydział Prawa i Administracji), Katowice , ul. Bankowa 11, 15 września, godziny otwarcia: 9.00-15.00.

3. Lubelski Salon Maturzystów (Uniwersytet Przyrodniczy - Centrum Kongresowe), Lublin, ul. Akademicka 15, 20-21 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

4. Rzeszowski Salon Maturzystów (Politechnika Rzeszowska - Miasteczko Akademickie),
Rzeszów, ul. Powstańców Warszawy 12, 22-23 września, godziny otwarcia: 9.00-15.00.

5. Krakowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Jagielloński - Auditorium Maximum),
Kraków, ul. Krupnicza 35,  26-27 września, godziny otwarcia: 9.00-15.00.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Dodatkowo PK zaprasza na Spotkania Edukacyjne 2016 w Tarnowie (III Liceum Ogólnokształcące, ul. Brodzińskiego 6), 3 listopada br., godziny otwarcia: 9.00-13.00.

Na zdjęciach: salony maturzystów we wrześniu ub.r. w Krakowie, Kielcach i Lublinie / fot. perspektywy.pl