Wysoka ocena naszego programu Executive MBA

Polsko-Amerykańska Szkoła Biznesu Program Executive MBA na Politechnice Krakowskiej to prestiżowe studia podyplomowe, które w najnowszym rankingu „Perspektyw” znalazły się na siódmym miejscu preferencji pracodawców w zakresie zatrudniania absolwentów programów MBA.

Wysokie miejsce szkoły, potwierdzane przez pracodawców od kilku lat, jest wynikiem stawiania na „naukę w praktyce”. Szkoła uczy na konkretnych przykładach jak radzić sobie w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Absolwenci otrzymują amerykański certyfikat IBS wydawany przez CCSU (Central Connecticut State University) i Politechnikę Krakowską oraz świadectwo ukończenia studium podyplomowego Politechniki Krakowskiej.

Zajęcia prowadzone są w trybie trzydniowych monotematycznych sesji raz w miesiącu. Studia trwają dwa semestry, obejmują 300 godzin zajęć zorganizowanych w monotematycznych sesjach po 10 godzin dziennie.

Termin zgłoszeń na kolejną 22. edycję studiów kończy się 30 września br.

Szkoła Biznesu (Institute of Business Studies) powstała w 1991 roku na Politechnice Wrocławskiej w ramach grantu przyznanego przez Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (US AID). Od  1995 r. działa na Politechnice Krakowskiej, obecnie jako Polsko-Amerykańska Szkoła Biznesu.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.biznes.pk.edu.pl