Szkolenie dla polskich inżynierów nt. modernizacji budynków użyteczności publicznej

Szkolenie dla polskich inżynierów dotyczące modernizacji budynków użyteczności publicznej do standardu blisko zero-energetycznego organizuje Zakład Budownictwa i Fizyki Budowli Politechniki Krakowskiej we współpracy z Wydziałem Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, w dniu 23 listopada br.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Koncepcja dostosowania dwóch wybranych budynków do standardu niemal zero-energetycznego” o akronimie KODnZEB. Projekt w ramach programu biletarnego PL04 Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii.

Zajęcia odbędą się 23 listopada br. na głównym kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w galerii „Gil”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby z tytułem zawodowym inżyniera. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona do 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program oraz rejestracja elektroniczna na stronie internetowej Zakładu Budownictwa i Fizyki Budowli PK: www.bud.pk.edu.pl (zakładka: Szkolenie nZEB).

Po ukończeniu szkolenia osoby biorące w nim udział otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Loga organizatorów szkolenia dla polskich inżynierów dotyczące modernizacji budynków użyteczności publicznej