11 stycznia 2017 r. na Politechnice Krakowskiej odbędą się I Targi Mobilności organizowane wspólnie przez Samorząd Studentów PK, Erasmus Student Network PK i IAESTE PK. Głównym celem Targów jest promocja internacjonalizacji studiów wyższych oraz zagranicznych staży, a także pomoc w poprawnym przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

plakat targi mobilnosci

W czasie I Targów Mobilności swoje stoiska zaprezentują organizacje zajmujące się promocją wymiany zagranicznej. Studenci korzystający z ofert wymiany i staży opowiedzą o swoich doświadczeniach, podzielą spostrzeżeniami i omówią etapy przygotowania wyjazdu.

Na Targach Mobilności będą obecni przedstawiciele Biura Karier PK, którzy przedstawią najważniejsze etapy tworzenia CV i listu motywacyjnego w języku angielskim. Z kolei Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki przedstawi ofertę wymian bilateralnych oraz studiów częściowych.

Organizatorzy Targów Mobilności zapraszają również na spotkanie ze znanymi blogerami podróżniczymi. W swoim wystąpieniu omówią alternatywne formy podróżowania pokazujące jak łączyć przyjemności z obowiązkami.

I Targi Mobilności odbędą się w środę 11 stycznia br. w budynku galerii "Gil" przy ul. Warszawskiej 24, w godz. od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.