Studenci WIL organizują ogólnopolskie 9. Dni Transportu

Studenci z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej organizują w najbliższy czwartek i piątek ogólnopolskie 9. Dni Transportu.

Organizatorami jest Koło Naukowe Logistyki TiLOG. Tematem przewodnim tegorocznej edycji spotkania będą „Problemy transportowe i logistyczne zabytkowych obszarów miejskich”.

Dni Transportu to konferencja studencka poświęcona branży TSL (transport, spedycja, logistyka), której celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń zarówno ze środowiskiem akademickim, firmami branży TSL, jak i ze studentami innych uczelni w kraju. Tak, jak co roku podczas seminarium organizowane są również warsztaty.

Na 9. Dni Transportu zaproszeni zostali: prezes Kolei Małopolskich oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

W pierwszym dniu konferencji z prezentacjami wystąpią reprezentanci Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Morskiej w Gdyni, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Śląskiej i Politechniki Krakowskiej.

Koło Naukowe Logistyki TiLOG działa na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej przy Zakładzie Transportu. Opiekunami koła są dr hab. inż. Lidia Żakowska oraz mgr inż. Paweł Więcek.

9. Dni Transportu odbędą się w dniach 12-13 stycznia br. w Pawilonie Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.

Zobacz: Szczegółówy program 9. Dni Transportu