Wydział Architektury organizuje International Conference on Constructed Environment

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej - International Conference on Constructed Environment, współorganizowanej przez Illinois University at Urbana Champaign Research Park (USA) i Instytut Projektowania Urbanistycznego WA PK.

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 maja br. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne dotyczące szeroko pojętego środowiska zbudowanego (constructed environment). Obrady prowadzone będą w czterech tematycznych sesjach: 1. Design and Planning Processes, 2. Building Processes, 3. Environmental Impact i 4. Social Impact.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji organizatorzy proszą o rejestrację wraz ze złożeniem streszczenia (artykułu i/lub referatu) za pośrednictwem platformy on-line Common Ground.

Ci, którzy chcieliby otrzymać wsparcie ze strony organizatorów w zakresie uczestnictwa (wynikającego z polskiego obywatelstwa), powinni wypełnić odpowiedni formularza on-line. Kontakt z organizatorami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konferencja odbywa się pod patronatem rektora Politechniki Krakowskiej prof. dra hab. inż. Jana Kaziora. Przewodniczącym Rady Naukowej Konferencji jest dziekan Wydziału Architektury PK prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich.

Szczegóły na temat konferencji na stronie internetowej: www.constructedenvironment.com/2017-conference