PK na kolejnych targach edukacyjnych i Dzień Otwarty w marcu

Po targach edukacyjnych w Brzesku, Oświęcimiu, Rzeszowie, Sanoku i Lublinie (w styczniu i lutym tego roku), Politechnika Krakowska zaprasza na marcowe spotkania, gdzie będzie prezentować swoją ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2017/2018.

W marcu na zainteresowanych studiami na PK czekamy w Nowym Sączu, Wieliczce, Katowicach, Żywcu i oczywiście w Krakowie. Odwiedzający nasze stoiska spotkają się z pracownikami Działu Promocji, Działu Kształcenia oraz studentami uczelni oraz otrzymają materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach. Zapraszamy:

- XIX Sądeckie Targi Uczelni Wyższych, Nowy Sącz (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nadbrzeżna 34), 1 marca 2017 r.

- Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 1 marca 2017 r.

- XIX Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2017”, Katowice („Spodek”), 21-23 marca 2017 r.

- VIII Powiatowa Giełda Szkół Wyższych, Żywiec (Internat ZSME, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3), 24 marca 2017 r.

Na 30 marca Politechnika Krakowska zaprasza do siebie na Dzień Otwarty. Początek o godz. 9.00 przy ul. Warszawskiej 24, na głównym kampusie PK. W programie: prezentacje uczelni z ofertą edukacyjną, wykład, specjalnie przygotowane stoiska tematyczne.

Ciekawy program przygotowują dla zainteresowanych poszczególne wydziały PK. Będą to prezentacje nowoczesnych technik badawczych w laboratoriach, wykłady oraz spotkania ze studentami. Chętni będą mogli m.in. zwiedzić jedno z najnowocześniejszych w Polsce Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego.

Na kampusy PK przy al. Pana Pawła II, gdzie mieści się Wydział Mechaniczny i przy ul. Podchorążych (część Wydziału Architektury oraz Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki) pojadą z kampusu przy ul. Warszawskiej bezpłatne autobusy.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzeń Dnia Otwartego Politechniki Krakowskiej już wkrótce na stronie www.pk.edu.pl

Na zdjęciu, stoisko Politechniki Krakowskiej na XIII Targach „Edukacja 2017” w Lublinie, 16-17 lutego br. / fot. Joanna Skowrońska.