Politechnika Krakowska na targach edukacyjnych na Śląsku

Powoli kończy się okres targów edukacyjnych organizowanych w pierwszych miesiącach roku. Po spotkaniach w siedmiu miastach Polski południowej i wschodniej, Politechnika Krakowska zaprasza jeszcze na targi na Śląsku.

Od 21 marca przez kolejne trzy dni będziemy prezentować swoją ofertę dydaktyczną w Katowicach, w ramach XIX Ogólnopolskich Targów „Edukacja 2017”, które będą odbywać się w „Spodku”, (21-23 marca br.).

W najbliższy piątek (24 marca) zapraszamy do Żywca na VIII Powiatową Giełdę Szkół Wyższych (Internat ZSME, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3).

Natomiast 25 kwietnia Politechnika Krakowska zaprezentuje się jeszcze w Bytomiu na XIX Targach Edukacyjnych - X Bytomskim Festiwalu Nauki i Sztuki 2017 (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu, ul. Powstańców Śląskich 2).

Odwiedzający nasze stoisko spotkają się z pracownikami Działu Promocji i Działu Kształcenia oraz otrzymają materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach

Przypominamy także, że 30 marca Politechnika Krakowska zaprasza do siebie na Dzień Otwarty. Początek o godz. 9.00 przy ul. Warszawskiej 24, na głównym kampusie PK. W programie m.in. prezentacje uczelni z ofertą edukacyjną, wykład, specjalnie przygotowane stoiska tematyczne.

W tym roku Politechnika Krakowska prezentowała już swoją ofertę dydaktyczną w Brzesku, Oświęcimiu, Rzeszowie, Sanoku, Lublinie, Nowym Sączu i Wieliczce.

Na zdjęciu, stoisko Politechniki Krakowskiej na XIII Targach „Edukacja 2017” w Lublinie, 16-17 lutego br. / fot. Joanna Skowrońska.