Do końca marca termin w konferencji International Water Association

Politechnika Krakowska jest współorganizatorem i gospodarzem pierwszej w Polsce konferencji International Water Association dla młodych naukowców. Konferencja odbędzie się we wrześniu tego roku na Wydziale Inżynierii Środowiska PK. Zainteresowanym przypominamy, że 31 marca br. mija ostateczny termin przysłania abstraktów.

Wraz Politechniką Krakowską konferencję organizuje International Water Association Young Water Professionals Poland (IWA YWP Poland) przy współudziale uczelni towarzyszących: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Białostockiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Warszawskiej.

W ostatnich latach konferencje IWA YWP organizowane były m.in. w Mińsku (2009), Moskwie (2010), Ałmaty (2011), Sankt Petersburgu (2012), Kijowie (2013), Stambule (2014) i Belgradzie (2015) i wzięło w nich udział blisko tysiąc uczestników z 55 krajów świata.

1st IWA Polish Young Water Professionals Conference odbędzie się w dniach 12-13 września 2017 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24).

Przewodniczącą komitetu organizacyjnego konferencji jest dr hab. inż. Małgorzata Cimochowicz-Rybicka, prof. PK (WIŚ PK). Szczegółowe informacje na stronie internetowej konferencji: www.iwa-ywp.pl oraz Wydziału Inżynierii Środowiska PK.