Czwarta edycja ogólnopolskiego „Kokonatu” 20 i 21 kwietnia

Zakład Systemów Komunikacyjnych Politechniki Krakowskiej oraz działające przy nim Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych organizują w dniach 20-21 kwietnia br. czwartą edycję Krakowskiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Transportu „Kokonat”.

Konferencja od kilku laty integruje studentów i doktorantów kierunków związanych z transportem z całej Polski. „Kokonat” jest miejscem, gdzie młodzi transportowcy mają szansę się zaprezentować, nawiązać kontakty, zbudować grupy projektowe i badawcze, znaleźć inspiracje do dalszych prac.

Podczas trzech edycji „Kokonatu” udało się zainteresować konferencją środowiska naukowe i młodych adeptów transportu, budownictwa i gospodarki przestrzennej z uczelni Gdańska, Poznania, Warszawy, Kielc, Katowic, Bydgoszczy, Wrocławia i Krakowa.

Na stronie www.kokonat.knsk.org znaleźć można więcej informacji o konferencji. Aktualności również na fanpage’a KNSK www.facebook.com/knsk.pk

Patronat honorowy nad konferencją objęli: marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

Komitetowi naukowemu przewodniczy dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej dr hab. inż. Andrzej Szarata, prof. PK, a od strony organizacyjnej konferencji - Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych.

Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych z Politechniki Krakowskiej, w styczniu tego roku, otrzymało wyróżnienie w konkursie na najciekawsze naukowe działania studenckie - „StRuNa 2016”.