Ogólnopolski konkurs fotografii o Krakowie dla studentów obcokrajowców

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza obcokrajowców studiujących w Polsce do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Krakowskie Impresje”.

Przedmiotem konkursu jest tryptyk, czyli cykl 3 fotografii przedstawiających kulturowy obraz Krakowa. Organizator podkreśla, że wykluczone są wszelkiego rodzaju fotomontaże. Wysłanie zdjęć do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcia są własnością osoby biorącej udział w konkursie.

Prace konkursowe wykonane techniką cyfrową w formacie min. 1600x1200 pikseli, rozdzielczość 200DPI, z rozszerzeniem JPG należy przesłać w formie elektronicznej do 5 maja br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyników nastąpi do 19 maja br.

Międzynarodowe Centrum Kształcenia to pozawydziałowa jednostka Politechniki Krakowskiej. MCK prowadzi przede wszystkim językowe kursy przygotowawcze dla cudzoziemców, którzy chcą podjąć studia w Polsce. Jest jedną z niewielu takich jednostek w naszym kraju i jedyną w Krakowie, która posiada uprawnienia do kierowania swoich absolwentów na bezpłatne studia w polskich uczelniach publicznych.

Jednostkę (jako program Ośrodka Kształcenia Urbanistów dla Krajów Rozwijających się) powołał minister nauki i szkolnictwa wyższego, 31 lipca 1985 r. W roku 2002, Ośrodek Kształcenia Urbanistów został przekształcony w Międzynarodowe Centrum Kształcenia i Studiów Urbanistycznych, a w roku 2007 w Międzynarodowe Centrum Kształcenia.

Zobacz: Regulamin konkursu