Akcja Samorządu - Dzień dla Życia na Politechnice Krakowskiej

Samorząd Studencki na początku przyszłego tygodnia organizuje akcję pod nazwą Dzień dla Życia na Politechnice Krakowskiej, w czasie której będzie można oddać krew i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

„Oprócz oddania krwi będzie można podpisać oświadczenia woli oraz poradzić się dietetyka” - zapowiadają organizatorzy.

W ramach studenckiej akcji, stanowiska pobierania krwi i rejestracji dawców szpiku będą działać na Politechnice Krakowskiej przez trzy dni w dwóch miejscach - na kampusie przy ul. Warszawskiej 24 i kampusie w Czyżynach (al. Jana Pawła II).

Podajemy miejsca i terminy:

- 24 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 8.30-14.00, Wydział Mechaniczny, budynek A, al. Jana Pawła II 37.

- 25 i 26 kwietnia (wtorek, środa) w godzinach 8.30-14.00, galeria „Gil”, ul Warszawska 24.

Więcej o wydarzeniu pod internetowym adresem: https://business.facebook.com/events/418767955156315

Dzień dla Życia na Politechnice Krakowskiej odbywa się pod honorym patronatem Rektora uczelni.