Piknik, warsztaty, konkursy i nie tylko w Tygodniu Biblioteki PK, 8-15 maja

Biblioteka Politechniki Krakowskiej zaprasza od 8 do 15 maja do udziału w wydarzeniach przygotowanych w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. W programie m.in. warsztaty, wystawa, akcje zbierania książek dla dzieci i bookcrossingu, piknik oraz konkursy.

W tym roku organizatorzy zapraszają na wystawę książek naukowych wydawców zagranicznych oraz do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę”, czyli zbiórce książek dla dzieci i ich opiekunów, przebywających na oddziałach dziecięcych Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Zbiórka, podobnie jak akcja bookcrossingu, odbędzie się 9 maja w godz. 10.00-12.00, w trakcie pikniku.

Do udziału w warsztatach pisania pracy dyplomowej (szkolenie dla studentów) wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez formularz na stronie internetowej Biblioteki PK.

Tradycyjnie, z okazji Tygodnia Biblioteki PK, wielka obniżka opłaty za przetrzymanie książek. W dniach 8 do 15 maja zapłacisz tylko 50% należności, w wypożyczalni na ul. Warszawskiej 24.

Szczegółowy program Tygodnia Biblioteki PK pod internetowym adresem: www.biblos.pk.edu.pl/tydzien-bibliotek-2017/program-3