POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w Katedrze Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego

w Instytucie Projektowania Urbanistycznego

na Wydziale Architektury

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które pragną podjąć pracę naukową i dydaktyczną, spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 27.07.2005 r. Prawo oSzkolnictwie Wyższym (art. 114, ust.5) oraz Statucie PK par. 88 i posiadają:

1. Zakres wykonywanych zadań:

• obsługa zajęć dydaktycznych w zakresie ćwiczeń z projektowania arch.- urb.;
  • prowadzenie grup projektowych w zakresie ćwiczeń z projektowania arch.-urb. ze szczególnym uwzględnieniem architektury mieszkaniowej;
  • praca administracyjno-organizacyjna;
  • uczestnictwo w pracach naukowych jednostki.

2. Niezbędne wymagania:

• tytuł zawodowy magistra inż. architekta;
  • znajomość języka angielskiego;
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej.

3. Dodatkowe wymagania:

• dyspozycyjność;
  • aktywność naukowa minimum 5 publikacji naukowych i udział w projekcie naukowo-badawczym prowadzonym w uczelni o profilu technicznym;
  • udokumentowane zaawansowanie prac nad doktoratem w zakresie związanym z kształtowaniem środowiska mieszkaniowego;
  • aktywność zawodowa;
  • udokumentowane doświadczenie w pracy ze studentami;
  • udokumentowane doświadczenie w pracach organizacyjnych uczelni;
  • udokumentowane doświadczenie w pracach w zespole;
  • znajomość programów ArchiCad, Revit.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności;
  • oświadczenie- zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty należy składać w Biurze Dziekana przy ul. Podchorążych 1, pok. 04 w godz. 9.00-14.00 w terminie do 12.06.2017 r. Dokumentacja powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko asystenta w Katedrze Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego Instytutu Projektowania Urbanistycznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz 2135.).