Nagroda SBDiM dla najlepszego studenta Wydziału Architektury

Robert Duda otrzymał nagrodę dla najlepszego studenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, przyznaną po raz jedenasty przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

W tym roku nagroda pieniężna wyniosła 5 tys. zł. Robert Duda to student II stopnia Wydziału Architektury. Laureat pochodzi z Nowego Targu, studia I stopnia ukończył z wyróżnieniem. Obecnie finalizuje pracę dyplomową „Operę Krakowską w Nowej Hucie”, pod kierunkiem dr. hab. inż. arch. Tomasza Kozłowskiego oraz dr. inż. arch. Marka Początko.

Robert Duda równolegle odbywa staż przygotowujący do pełnienia obowiązków nauczyciela akademickiego w Zakładzie Architektury Mieszkaniowej i Kompozycji Architektonicznej. Jest również laureatem stypendium rektora dla najlepszych studentów, brał udział w wielu konkursach. Pasją laureata jest taniec sportowy, który uprawia wyczynowo.

Nagroda została wręczona podczas konferencji prasowej 122. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która w dniach 3-4 czerwca br. odbyła się w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie.