Adapciak 2017 - obóz adaptacyjny dla nowych studentów

Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej zaprasza nowych studentów na obóz integracyjny „Adapciak”. W tym roku odbędzie się w dniach 13-17 września.

adapciakCelem wyjazdu jest ułatwienie nowym studentom zapoznania się z uczelnią. Obóz jest organizowany we wrześniu i choć organizatorzy co roku zaskakują pomysłowością w organizowaniu planowanych atrakcji, to pewne elementy, np. zwiedzanie kampusu Politechniki i Krakowa, spotkanie z władzami uczelni - stanowią już tradycję.

Podobnie jak w zeszłym roku na uczestników czeka najpierw pobyt w Krakowie, podczas którego będą mieli okazję, m.in. wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz grze miejskiej.

Wyjazd do Andrzejówki - niewielkiej miejscowości koło Muszyny - planowany jest na czwartkowe popołudnie. W planie wyjazdu przewidziane są imprezy o charakterze rekreacyjno-sportowym, gry oraz warsztaty integracyjne.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2017” na stronie internetowej: http://www.adapciak.pk.edu.pl/.

Zapraszamy także na fanpage Adapciak PK.

Na zdjęciach: „Adapciak 2016”, pobyt w Krakowie / fot. Jan Zych.