POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

asystenta naukowo - dydaktycznego

(objęcie stanowiska z dniem 1 października 2017 r.)

w Instytucie Informatyki

w Zakładzie Inteligencji Obliczeniowej

na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki

w dyscyplinie: INFORMATYKA

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym z dnia 27 lipca 2005 roku (Dz. U. nr 164, poz.1365 z dnia 30 sierpnia 2005 roku), z późn. zmianami zwłaszcza wprowadzonymi ustawą z dnia 18 marca 2011 roku (Dz. U. nr 84, poz. 455) tzn. posiadają:

• tytuł zawodowy magistra inżyniera informatyki,
  • podjęcie studiów doktoranckich w zakresie informatyki,
  • wysoka średnia ocen w czasie studiów,
  • deklaracja podjęcia szkolenia pedagogicznego lub odbyte szkolenie pedagogiczne,
  • deklaracja podjęcia studiów doktoranckich.
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień w zakresie kryptografii i bezpieczeństwa systemów informatycznych, gridów i chmur obliczeniowych, inżynierii obliczeniowej i metod numerycznych
  • umiejętność programowania w nowoczesnych językach obiektowych,
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Ponadto spełniają warunki art. 88 Statutu PK z 2011 roku.

Kandydaci powinni złożyć w Dziekanacie Wydziału Fizyki, Matematyki i Informatyki ul. Podchorążych 1, Kraków, tel./fax (012) 638-07-28 w terminie do dnia 15.09.2016 roku następujące dokumenty:

• podanie;
  • życiorys;
  • odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie tytułu naukowego;
  • autoreferat;
  • wykaz dorobku naukowego.

Konkurs na Wydziale zostanie zamknięty do dnia 20.09.2016 r.

Ostateczna decyzja JM Rektora zostanie podjęta do dnia 30.09.2016 r.

Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki PK zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.).