Politechnika na salonach maturzystów - wrzesień 2017

Dla tych, którzy myślą o studiach na Politechnice Krakowskiej i chcą poznać lepiej uczelnię, a zwłaszcza jej ofertę dydaktyczną, zapraszamy we wrześniu do Gliwic, Kielc, Lublina, Rzeszowa i Krakowa.

W tych miastach Politechnika Krakowska weźmie udział w spotkaniach z młodzieżą w ramach targów edukacyjnych w miastach Polski południowej i wschodniej, przygotowywanych przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, pod nazwą „Salon Maturzystów Perspektywy 2017”.

Pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia zaprezentują m.in. ofertę edukacyjną oraz aktualne warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2018/2019.

Dodatkowo nauczyciele, maturzyści i zainteresowani studiami na Politechnice otrzymają informatory oraz materiały, w których zawarte są szczegółowe informacje o wszystkich wydziałach, kierunkach i specjalnościach.

Oto lista wrześniowych salonów maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej:

1. Śląski Salon Maturzystów (Politechnika Śląska - Centrum Edukacyjno-Kongresowe), ul. Konarskiego 18b, Gliwice, 11 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

2. Kielecki Salon Maturzystów (Politechnika Świętokrzyska - Rektorat i Biblioteka Główna), Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 12 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

3. Lubelski Salon Maturzystów (Uniwersytet Przyrodniczy - Centrum Kongresowe), Lublin, ul. Akademicka 15, 18-19 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

4. Rzeszowski Salon Maturzystów (Politechnika Rzeszowska - Miasteczko Akademickie), Rzeszów, ul. Powstańców Warszawy 12, 20-21 września, godziny otwarcia: 8.00-15.00.

5. Krakowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Jagielloński - Auditorium Maximum), Kraków, ul. Krupnicza 35, 26-27 września, godziny otwarcia: 9.00-15.00.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Na zdjęciach, ubiegłoroczne salony maturzystów w Lublinie, Gliwicach i Krakowie / fot. Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”.