POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

samodzielny referent / specjalista

(stanowisko w zależności od stażu pracy)

umowa na zastępstwo

w Centrum Transferu Technologii

1. Zakres wykonywanych zadań:

• nawiązywanie aktywnej współpracy z otoczeniem gospodarczym;
  • poszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych;
  • analiza potrzeb rynkowych;
  • przygotowanie ofert komercjalizacji;
  • opracowywanie ścieżek komercjalizacji i modeli biznesowych;
  • organizacja spotkań i wydarzeń o charakterze s2b;
  • działania promocyjne;
  • uczestnictwo w targach branżowych i wystawach wynalazczości;
  • analiza potencjału badawczego Uczelni pod kątem konkretnych zapytań z rynku;
  • gromadzenie informacji o badaniach prowadzonych na Uczelni, mających wysoki potencjał komercjalizacyjny, w tym prowadzenie i aktualizacja bazy danych;
  • diagnozowanie potrzeb otoczenia gospodarczego i komunikowanie ich w środowisku naukowym.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe związane z transferem wiedzy lub w sprzedaży w sektorze s2b lub b2b;
  • znajomość procesów związanych z komercjalizacją bezpośrednią i pośrednią;
  • umiejętność komunikacji z klientami;
  • znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
  • odpowiedzialność i samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Office.

3. Dodatkowe wymagania:

• dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy w środowisku akademickim
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • kreatywność;
  • umiejętność analizy i prezentacji danych.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 29.09.2017 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko samodzielny referent/specjalista na zastępstwo w CTT.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 25.10.2017 r. do 29.10.2017 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.).