Terminy wydziałowych inauguracji roku akademickiego 2017/2018

Wydział Architektury - 2 października, godz. 15.00
Międzywydziałowe Centrum Edukacyjno-Badawcze PK „Działownia”, ul. Warszawska 24.
Wykład inauguracyjny pt. „O praktyczności idei w architekturze” wygłosi dr hab. inż. arch. Kazimierz Butelski.

Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki - 2 października, godz. 10.00
Wykład inauguracyjny pt. "Sieć 4G LTE z trzech punktów widzenia - fizyki, matematyki oraz informatyki" wygłosi Łukasz Gawor, przedstawiciel Nokia Solutions and Networks.

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej - 4 października, godz. 12.30
Wykład inauguracyjny pt. „Elektrotechnika użyteczna i magiczna” wygłosi prof. dr hab. inż. Krzysztof Kluszczyński.

Wydział Inżynierii Lądowej - 2 października, godz. 10.00
Centrum Sportu i Rekreacji PK, ul. Kamienna 17.
Wykład inauguracyjny wygłosi przedstawiciel firmy BUDIMEX S.A.

Wydział Inżynierii Środowiska - 2 października, godz. 12.00
Wykład inauguracyjny pt. „Biomasa jako źródło energii odnawialnej” wygłosi dr hab. inż. Tomasz Baczyński.

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej - 4 października, godz. 10.00
Wykład inauguracyjny pt. „Hydrogen- Developments in the Oil & Gas Industry” wygłosi Andre Bauer, dyrektor of Technology& Process Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Wydział Mechaniczny - 29 września, godz. 14.00
Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 39.
Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Bogdan Bochenek.