PK przygotowuje Szlachetną Paczkę dla potrzebujących

Pracownicy i studenci Politechniki Krakowskiej dołączyli do akcji Szlachetna Paczka. Na terenie uczelni zbiórkę artykułów do świątecznej paczki dla jednej z potrzebujących rodzin organizuje Biblioteka Politechniki Krakowskiej.

Miejsce zbiórki produktów: Pawilon Biblioteczny (Oddział Zbiorów Ciągłych i Elektronicznych), kampus przy ul. Warszawskiej 24. Termin zbiórki: 4-6 grudnia, do godz. 15.00. Osoba do kontaktu: Krystyna Wiatr, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 628 29 68.

XVIII edycja Szlachetnej Paczki ruszyła w tym roku 18 listopada. Jest to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Polega na współpracy z darczyńcami i wolontariuszami. Wolontariusze szukają potrzebujących rodzin. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Szczegóły akcji na Politechnice Krakowskiej pod internetowym adresem: www.biblos.pk.edu.pl/o-bibliotece/aktualnosci/szlachetna-paczka-2017,252 w tym potrzeby rodziny (matka samotnie wychowująca dwóch synów), której paczkę przygotuje PK.