Eksperci z Politechniki w „Porozmawiajmy o Krowodrzy”

Prof. Anna Kantarek i dr Wojciech Korbel, eksperci z Politechniki Krakowskiej, wezmą udział w jutrzejszym spotkaniu i dyskusji w cyklu „Porozmawiajmy o Krowodrzy”. Tematem będzie historia i przyszłość planowania przestrzennego w Dzielnicy V „Krowodrza” w kontekście wniosków składanych przez mieszkańców oraz specjalistów.

Dr hab. inż. arch. Anna Kantarek, prof. PK (Zakład Przestrzeni Urbanistycznych, Instytut Projektowania Urbanistycznego na Wydziale Architektury PK), jest autorką koncepcji Rynku Krowoderskiego rozwijanej we współpracy z Dz. V.

Dr inż. arch. Wojciech Korbel (Zakład Przestrzeni Urbanistycznych, Instytut Projektowania Urbanistycznego na Wydziale Architektury PK) to ekspert ds. historii planowania przestrzennego.

Gościem spotkania będzie zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Inwestycji Elżbieta Koterba.

Na dyskusję, formułowanie wniosków w zakresie planowania przestrzennego Krowodrzy organizatorzy zapraszają w czwartek 14 grudnia o godzinie 17.30. Filia nr 9 Biblioteki Kraków, ul. Królewska 59 (obok „Biprostalu”).

Dyskusję poprowadzi Radny Dzielnicy V Łukasz Mańczyk.