„Cantata” zaśpiewa w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” wraz z jedenastoma innymi chórami z Krakowa wystąpi w czwartek, 4 stycznia, o godz. 19.30 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W programie koncertu „Śpiewaj z nami. Kolędowanie z krakowskimi chórami” usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Bezpłatne wejściówki są dystrybuowane od piątku, 15 grudnia, od godziny 12.00, w trzech punktach InfoKraków: Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2; Sukiennice, Rynek Główny 1/3 i przy ul. św. Jana 2 oraz na portalu Evenea (wejściówki do pobrania online).

W koncercie wystąpią: Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej Cantata, Chór ASP Cantus Firmus, Chór Capelli Cracoviensis, Chór Filharmonii Krakowskiej, Chór Mariański, Chór Męski Agricola Krakowskiego Środowiska Akademickiego, Chór Polskiego Radia, Chór Uniwersytetu Ekonomicznego W Krakowie „Dominanta”, Chór Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, oktet wokalny OCTAVA ensemble, Rzemieślnicze Towarzystwo Śpiewackie Hasło im. dr Henryka Jordana, Chór „Hejnał”, Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia oraz Joanna Radziszewska - sopran, Lidia Jazgar - prowadzenie, Francesco Bottigliero - dyrygent.