Trwa rejestracja do konkursu „O Złoty Indeks PK”

Od 16 grudnia trwa rejestracja w konkursie Politechniki Krakowskiej dla tegorocznych maturzystów do udziału w ogólnopolskim konkursie „O Złoty Indeks PK”.

Konkurs organizowany jest w dwóch dyscyplinach: matematyka i chemia.

Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną z dyscyplin. Pierwszych 10 laureatów z każdej z dyscyplin otrzyma 100 dodatkowych punktów, a kolejnych 20 osób z listy rankingowej - 50 punktów. Punkty te zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Rejestracja trwa do 18 stycznia 2018 r.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się on-line na platformie e-learningowej w sobotę 20 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową indeks.pk.edu.pl

Zobacz w fotogalerii serwisu: Rozdanie certyfikatów Złotego Indeksu w edycji 2017.