W marcu Dzień Wynalazków 2018: #młodzi - patent na start

Tegoroczna edycja Dnia Wynalazków na Politechnice Krakowskiej odbędzie się 2 marca i w tym roku zostanie zorganizowana z myślą o studentach, doktorantach i młodych pracownikach naukowych związanych z uczelnią.

Młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować swoje autorskie rozwiązania przed przedstawicielami funduszy inwestycyjnych oraz wiodących firm, aktywnie poszukujących innowacji do wdrożenia na potrzeby swojej działalności.

- Udział w wydarzeniu pomoże młodym wynalazcom w zawiązaniu partnerstw biznesowych, które mogą przyczynić się do komercjalizacji rozwiązań twórców z Politechniki Krakowskiej - mówi Przemysław Zieliński z INTECH PK, które jest organizatorem wydarzenia.

Tradycyjnie organizatorzy Dnia Wynalazków zadbali o wysoki merytoryczny poziom wydarzenia. - Dzięki wystąpieniom eksperckim, uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak efektywnie realizować innowacyjne pomysły oraz jak z powodzeniem przekonywać potencjalnych partnerów do swoich projektów - podkreśla Przemysław Zieliński.

Specjaliści w panelu dyskusyjnym „Porażki, które prowadzą na szczyt. Jak odwaga i upór przysłużą się Twojemu start-up’owi?” będą zastanawiać się, jak mimo przeszkód piętrzących się przed młodymi przedsiębiorcami, osiągnąć sukces i rozwinąć własną firmę.

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy (rejestracja do 2 lutego br.) na stronie dw2018.evenea.pl oraz na FB: www.facebook.com/events/569588386721399

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

Dzień Wynalazków 2018 współfinansowany jest przez MNiSW w ramach programu Inkubator Innowacyjności+.

loga intech pk 2018