Politechnika Krakowska w Oświęcimiu, Rzeszowie i Katowicach

Podajemy miejsca i terminy targów edukacyjnych w pierwszych miesiącach tego roku, na których ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 zaprezentuje Politechnika Krakowska.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach.

Już dzisiaj proponujemy odwiedzić, przygotowaną specjalnie dla naszych przyszłych studentów, stronę internetową: maturzysta.pk.edu.pl

Od stycznia do marca zapraszamy na spotkanie przy stoisku Politechniki Krakowskiej na targach edukacyjnych w Oświęcimiu, Rzeszowie i w Katowicach:

- XIII Powiatowe Targi Akademickie w „Konarze” - Oświęcim (Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego, ul. Konarskiego 24), 29 stycznia 2018 r.

- XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne „EduSalon”, Rzeszów (G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Jasionka 953), 27-28 lutego 2018 r.

- XX Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2018”, Katowice („Spodek”), 27-28 marca 2018 r.

O nowych miejscach i terminach będziemy informować.

Na zdjęciu, stoisko PK na targach edukacyjnych w Krakowie, wrzesień 2017 / fot. Jan Zych