POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłoszenie konkursu na stanowisko

referenta - prezentera radiowego

w Radiu „Nowinki”

(1/2 etatu, stanowisko w zależności od stażu pracy)

1. Zakres wykonywanych zadań:

• przygotowywanie i przetwarzanie materiałów informacyjnych;
  • przeprowadzanie wywiadów i przygotowywanie reportaży;
  • prowadzenie programu radiowego;
  • umieszczanie informacji w serwisie internetowym;
  • bezpośredni kontakt ze słuchaczami podczas trwania programu radiowego.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe lub status studenta;
  • min. 6-miesięczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu programów radiowych;
  • wysoka kultura osobista;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

3. Dodatkowe wymagania:

•  dobra dykcja i umiejętność formułowania poprawnych wypowiedzi;
  •  znajomość języka obcego (preferowany j. angielski);
  •  znajomość zasad pisowni polskiej;
  •  umiejętność obsługi komunikatorów internetowych w celu bezpośredniego komunikowania się ze słuchaczami podczas audycji.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137, w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej, w godz. 7.00-15.00, w terminie do 18 lipca 2014 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: dotyczy konkursu na stanowisko referent-prezenter radiowy w Dziale Promocji, Sekcja Radio „Nowinki”.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137, w dniach 4-8.08.2014 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

więcej wiadomości