PROMOCJA DOKTORÓW I DOKTORÓW HABILITOWANYCH, 21 listopada 2014 r.

Na zdjęciu, uczestnicy uroczystej promocji doktorów i doktorów habilitowanych, 21 listopada br. / fot. Jan Zych.

HABILITACJE

Wydział Architektury:

1. dr hab. inż. arch. Mateusz Gyurkovich
osiągnięcie naukowe: „Hybrydowe przestrzenie kultury we współczesnym mieście europejskim”

2. dr hab. inż. arch. Lucjan Kamionka
rozprawa habilitacyjna: „Architektura zrównoważona i jej standardy na przykładzie wybranych metod oceny”

3. dr hab. Klaudia Stala
osiągnięcie naukowe: „Architektura rezydencji wczesnośredniowiecznych w Polsce. Próba reinterpretacji dotychczasowych poglądów z uwzględnieniem tła europejskiego”

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej:

1. dr hab. inż. Robert Sekuła
osiągnięcie naukowe: „Opracowanie sposobu modelowania komputerowego procesu formowania reaktywnego kompozytów chemoutwardzalnych w produktach elektroenergetycznych”

2. dr hab. inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec