POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

referent (w zależności od stażu pracy) - redaktor Radia „Nowinki”

w Dziale Promocji

(3/4 etatu)

1. Zakres wykonywanych zadań:

• koordynacja ramówki programowej;
  • przygotowywanie i prowadzenie audycji radiowych;
  • nadzór nad stroną merytoryczną i stylistyczną emitowanych audycji;
  • współpraca z wolontariuszami Radia „Nowinki”;
  • prowadzenie archiwum Radia.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu programów radiowych;
  • predyspozycje do pracy przed mikrofonem, poprawna dykcja i umiejętność swobodnej wypowiedzi;
  • umiejętność pisania tekstów, znajomość zasad pisowni polskiej;
  • umiejętność obsługi komunikatorów internetowych do bezpośredniego komunikowania się ze słuchaczami podczas audycji.

3. Dodatkowe wymagania:

• predyspozycje do pracy w zespole;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • wysoka kultura osobista.

4. Wymagane dokumenty:

• CV;
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 5 grudnia 2014 r. Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: dotyczy konkursu na stanowisko referenta - redaktora Radia „Nowinki”. Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137, w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w dniach 15-19 grudnia 2014 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm).

więcej wiadomości