Seminarium naukowe prof. Güntera Woznego z Technische Universität

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zaprasza na seminarium naukowe pt. „Process Simulation and Optimization of Chemical Plants”. Seminarium organizuje prof. Günter Wozny (na zdjęciu / fot. Jan Zych) Technische Universität Berlin, doktor honoris causa Politechniki Krakowskiej.

Seminarium odbędzie się w budynku Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej, sala 17, ul. Warszawska 24, w dniach od 3 do 6 marca 2015 r.

Szczegółowe informacje oraz program ramowy seminarium: Process Simulation and Optimization of Chemical Plant.

Formularz zgłoszeniowy w załączniku poniżej:

Formularz zgłoszeniowy na seminarium
pt. „Process Simulation and Optimization of Chemical Plants”.

Formularz należy przesłać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pocztą na adres: Dział Spraw Studenckich, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków lub faksem: 12 628 20 57.