Warsztaty CaseWeek 2015 na Politechnice Krakowskiej

Aż osiem różnorodnych warsztatów odbędzie się w tym roku na Politechnice Krakowskiej w ramach 6. edycji CaseWeek. Szkolenia przeprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży technicznej, od 14 do 24 kwietnia br.

Dla studentów będzie to niepowtarzalna okazja na wykorzystanie zdobytej na studiach wiedzy w praktyce, a najlepsi będą mogli liczyć na staże i praktyki.

W warsztatach może wziąć udział każdy student i absolwent zainteresowany tematyką danego szkolenia. Selekcja uczestników odbywa się na podstawie wytycznych firmy organizującej dany warsztat. Aby się zarejestrować, wystarczy odwiedzić stronę internetową projektu caseweek.pl i wypełnić formularz przed 31 marca.

CaseWeek jest największym cyklem warsztatów inżynierskich w Polsce. Od 5 lat stowarzyszenie IAESTE zaprasza specjalistów na największe uczelnie techniczne w kraju, aby ci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

Zobacz: Lista warsztatów CaseWeek na Politechnice Krakowskiej.