Politechnika na małopolskich Targach Edukacyjnych - Festiwalu Zawodów

Wczoraj rozpoczęły się kolejne krakowskie Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów w Małopolsce. Przez trzy dni (26-28 marca) prawie 250 wystawców z Polski i zagranicy będzie prezentować swoją ofertę edukacyjną, wśród nich nie zabraknie oczywiście Politechniki Krakowskiej.

Stoisko Politechniki znajduje się tuż przy wejściu z holu głównego (po prawej stronie) na halę wystawienniczą. Pracownicy Działu Promocji, Działu Spraw Studenckich wraz z przedstawicielami wydziałów PK szeroko zaprezentują ofertę edukacyjną uczelni oraz odpowiedzą na związane z tym pytania młodzieży.

Mniejsze stoiska PK będą znajdować się również przy kilku szkołach zawodowych prezentujących się na Targach.

Zapraszamy od czwartku do soboty, od godz. 10.00 do 16.00, w sobotę tylko do 15.00 - ul. Galicyjska 9 (EXPO Kraków).

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Więcej na stronie internetowej: Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów w Małopolsce.