Dzisiaj VII konferencja z cyklu „Kobiety w nauce”

Po raz siódmy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza na konferencję z cyklu „Kobiety w nauce”. Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „Kobiety na rzecz rozwoju”.


Podczas konferencji organizatorzy chcą przede wszystkim zwrócić uwagę na współpracę Unii Europejskiej w kontekście Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju 2015 i na sytuację kobiet w krajach rozwijających się.


CTT PK przedstawi możliwości badawcze i stypendialne, które mają pomóc w kreowaniu i rozwijaniu własnej kariery naukowej. Zaprezentowana zostanie oferta programów wspierających naukowców i możliwości wyjazdów zagranicznych, jakie oferują ośrodki Joint Research Center oraz portal EURAXESS.


 „Jak co roku, gościć będziemy wspaniałe kobiety realizujące się w pracy naukowej, które opowiedzą o tym, jak zdobyte stypendia stały się motorem do dalszych sukcesów w tej dziedzinie” - zapraszają organizatorzy.


Konferencja odbędzie się w poniedziałek 13 kwietnia, w godz. 10.00-15.00, w Galerii „Gil” na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24).


Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Szczegółowy program konferencji do pobrania (wersja .doc) ze strony CTT PK.