W Tarnowie pokonkursowa wystawa Wydziału Architektury

Od piątku, w Tarnowie będzie prezentowana pokonkursowa wystawa projektów architektonicznych studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Otwarcie wystawy wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 19 czerwca (piątek) o godz. 15.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego, przy ul. Mickiewicza 4, w Tarnowie.

Skład jury konkursu:

art. mal. Wilhelm Sasnal (najbardziej ceniony na świecie polski artysta młodego pokolenia)

dr hab. inż. arch. Piotr Gajewski, prof. PK (profesor na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, Zakład Architektury Użyteczności Publicznej)

dr inż. arch. Paweł Żuk (adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, Zakład Architektury Użyteczności Publicznej)

mgr inż. arch. Małgorzata Abramowicz (kierownik Referatu Budownictwa i Zagospodarowania Terenu w Wydziale Planowania Przestrzennego i Budownictwa w Urzędzie Miasta Tarnowa)

art. plast. Jacek Adamczyk (kierownik Referatu Krajobrazu Miasta w Wydziale Planowania Przestrzennego i Budownictwa w Urzędzie Miasta Tarnowa)

Gość honorowy - prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.