Jak postrzegany jest wkład kobiet w procesy innowacyjne? Jaką rolę pełnią panie w zespołach badawczych? Czy kobiety potrafią właściwie ocenić swój wpływ na kreowanie innowacji? Na te pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy konferencji z cyklu „Kobiety w nauce”, w tym roku pod hasłem „No Woman - No Science”. Konferencję organizuje Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, 5 kwietnia 2016 r.

 

 

- Po raz kolejny zaprezentujemy wspaniałe kobiety realizujące się w pracy naukowej i biznesowej. Profesjonalistki w swoich dziedzinach, które swą postawą łamią stereotypy i promują nowatorskie postrzeganie świata - zapraszają organizatorzy.


Cykl „Kobiety w Nauce” promuje aktywne i świadome postawy kobiet nauki i biznesu. Jak co roku przygotowano, ciekawe i inspirujące dla kobiet tematy. Będzie to także okazja do wymiany doświadczeń i prezentacji możliwości finansowania badań, programów wspierających naukowców oraz ofert stypendialnych pomagających w kreowaniu i rozwijaniu kariery naukowej i biznesowej.


W programie przewidziany jest przegląd programów NCN, FNP i H2020 umożliwiających rozwój kariery naukowej i wspierających badania rozwojowe, a także spotkanie z wybitnymi stypendystkami i twórczyniami ciekawych technologii.


Konferencja odbędzie się we wtorek 5 kwietnia, w godz. 10.00-14.50, w sali Pawilonu Konferencyjno-Wystawowego „Kotłownia” (ul. Warszawska 24).


Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracji online oraz szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej CTT PK.