WOD znakZapraszamy wszystkich kandydatów na studia na Wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się w czwartek 14 kwietnia w godzinach 15.30-17.30 i pozwoli Wam poznać Politechnikę Krakowską.

Co dla Was przygotowaliśmy?

• prezentację uczelni,
  • czat „na żywo” z przedstawicielami wydziałów, Działu Spraw Studenckich, Biura Karier, Samorządu Studentów,
  • filmy pokazujące życie uczelni.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, wystarczy wejść do jednego z „pokojów” klikając w jeden z przycisków poniżej. Szczegóły tematyki pokojów można zobaczyć tutaj. W Wirtualnym Dniu Otwartym możesz uczestniczyć za pomocą komputera, laptopa oraz urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.

W każdym pokoju będzie można wziąć udział w czacie „na żywo” z przedstawicielami uczelni – poszczególnych wydziałów, Samorządu Studenckiego (pokój „życie studenckie”), Działu Spraw Studenckich („Rekrutacja”) oraz Działu Promocji i Biura Karier (pokój „Pomoc”).

Jak dołączyć do spotkania?
1. Kliknij pokój, do którego chcesz wejść.
2. W oknie logowania podaj swoje imię i adres e-mail.
3. Naciśnij przycisk „Wejdź”.
4. System przeprowadzi test Twojego połączenia.
5. Jeśli spotkanie jeszcze się nie rozpoczęło, zostaniesz skierowany do „Poczekalni”, a stamtąd – o godzinie 15.30 – do pokoju.

Pokoje informacji ogólnych:
pomoc rekrutacja zycie