Samorząd Doktorantów Politechniki Krakowskiej wraz Centrum Transferu Technologii PK organizują dziewiątą ogólnopolską konferencję „Nauka i Przemysł”. Wydarzenie poświęcone będzie komercjalizacji badań naukowych oraz transferowi technologii z jednostek naukowych do biznesu, produkcji i przemysłu.  

 

 


Miniplakat-zaproszenie na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową „Nauka i Przemysł 2016”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prelegentami podczas konferencji będą młodzi naukowcy oraz przedstawiciele INTECH PK i Centrum Transferu Technologii PK.


Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i jest adresowana w szczególności do doktorantów, młodych pracowników nauki, jak również przedstawicieli przedsiębiorstw z całej Polski. W komitecie naukowym znaleźli się m.in. dziekani wszystkich wydziałów Politechniki Krakowskiej.


Naczelną ideą przyświecającą konferencji „Nauka i Przemysł” jest współpraca pomiędzy przedsiębiorstwami i młodym środowiskiem naukowym. Od ośmiu lat konferencja jest okazją do wymiany pomysłów i doświadczeń oraz impulsem do transferu technologii z uczelni wyższych do firm.


Wstęp na konferencję dla słuchaczy jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia br. na kampusie głównym Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w sali konferencyjnej galerii „Gil” (1 piętro).


Oficjalnym sponsorem konferencji jest Grupa Azoty.